KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14996271
nr 1499 6271
Teckning
Oidentifierad konstnär. Frankrike, omkring 1790. Ej signerad. Bildmått: 27x44 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:35:27
27/10 16:55:05
31/10 20:30:28